Monday, August 03, 2009

U2 zagreb konser t-shirt
www.tasarti.com sitesi U2 Zagrep konseri için t-shirt yarışması düzenlemişti vee sonuçlar belli oldu! 4.oldum ve bu süper bir haber çünkü ilk beşe girenler Ayça Şen ile tanışacak ve ben de sırf bu yüzden yarışmaya katılmıştım!!! Ayça Şeeeeeen bekle beniii :)

website www.tasarti.com has organised a t-shirt contest for U2 Zagreb concert, aand today the results are announced! I am the third runner-up and this is perfect, because I will get to know Ayçe Şen (who is a DJ and writer and a bad singer-no offense :) I participated this contest just to meet her!!


2 comments:

* ஐ * : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : * ஐ * said...

Canım benim tebrik ederim :) Aman bilseydim Ayça'yı beğendiğini tanıştırırdım seninle şeker, bizim sponsoru olduğumuz konserlerde sunuculuk yapmıştı da aklımda olsun, tatilden sevgiler.

alexiacortez said...

ühüh tatil ben de istiyoruuum! guzel geçiyordur inşalla :) ayça şen'i ben liseden seviyorum taa, hep demişimdir bi tanışsam filan ama öte yandan da saçma geliyordu çünkü manyak bir hayranlığım yok ama manyak bir hayran gibi gözükme ihtimalim var, eheheh :) bu fırsat guzel oldu, bakalım neler olacak :)