Friday, August 07, 2009

ödül töreni - award ceremony

ödül törenine gittim çarşamba ayın 5'i. fakat ancak iki saat uyuyabildim ve korkunç bir başağrısı vardı. yine de kendimi toparladım ve bir gayret çıktım yola. artık ödül verecekler onu da ertelemek ayıp olurdu heralde :) Neyseki baş ağrım hafifledi. Biraz geç kalmışız anlaşılan, ikinci gelen arkadaşla çoktan oturmuş sohbet ediyorlardı. biraz olan bitenden bahsettik, yarışma katılım sistemi hakkında fikir paylaşımı yaptık. Çok cici insanlardı, samimi ve iyi davrandılar. ödüllerimizi takdim ettiler ve fotoğraf çektirdik. benim elimde ödülümü görüyorsunuz :) napiim dayanamadım biraz espri olsun istedim, aslında paraları havaya atmak vardı ama... hehehe. kingston'a teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bu arada bana oy verenler arasından USB bellek kazananları da tebrik ediyorum.

The 5th of august last wednesday I went to the award ceremony of Kingston Hyperx girl contest. I had slept only for two hours and had a very bad headache. pulled myself together and got out with the last effort. thought, afterall they will give me an award, it would be very rude to postpone the meeting. luckily my headache eased. probably we were late a bit because they were already chatting with the first runner-up. we talked about the events that took place, changed ideas about the submitting rules and system. they were really nice and warm people. They presented our awards and took our pictures. you can see my award on my hand :) well I wanted to add a bit of humour, actually what was in my mind was to toss the money up.. haha
we thank kingston very much. by the way I congratulate those who voted me and won USB flash disks.

1 comment:

CiddiBiri said...

Eee Kingston size ne verdi ;p hehehe. Extradan da soyle 3 tane 2 Gb.lik HyperX DDR-3 1866 lik ram'lerden felan verselerdi ya :)