Wednesday, February 10, 2010

"an illustration is baking"

(*check out my other blog too*)

My thesis is finally come to an end. With the help of my dear friend Ayce, I submitted it and now waiting for a date for the commitee presentation. Meanwhile I will be resting a little bit. the stress of the last few weeks has ruined my stomach, now I am only eating potatoes and boiled vegetables. to have pain constantly is so tiring. so I will have a painting therapy. I sketched this piece this evening and it quickly helped me a lot on feeling better. Now it's baking..we'll see what it will be like..

tezim nihayet sona erdi. canım arkadaşım Ayçe'nin yardımıyla teslim ettim şimdi de jüri tarihi bekliyorum. bu sırada biraz dinleneceğim. son birkaç haftanın stresi midemi mahvetti, şimdi sadece patates ve haşlanmış sebzeler yiyorum. sürekli acı çekmek çok yorucu. bu yüzden resim terapisi yapıcam. bu eskizi bu akşam çizdim ve hızla kendimi daha iyi hissetmemi sağladı. şimdi pişiyor..bakalım neye benzeyecek..
2 comments:

Ayça said...

Haydi bakalım gözün aydın. Umarım çok acılı bir bekleyiş olmaz. Sen bol bol dinlen :) Yeni eskizi sevdim, bitmiş halini merakla bekliyorum :)

alexiacortez said...

heyoo ayçaa! bloglara hiç bakmıyordum son zamanlarda, nasılsın? anlaşılan benim mide durumu cok daha fena bir şeymiş, mide diil safra kesesi iltihaplanması ve mide kasında ayrılma varmış, yetmiyo gibi böbreklerimde kum çıktı..dookunsalar ağlayabilirim...